Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éhes lenne hajnalban?

Éhes lenne hajnalban?

Figyelt kérdés
7 hónapos kisfiam 3 napja óraműpontossággal felébred(felsír) hajnali 1/2 2-kor. Pár korty víz és rövid ringatás után visszaalszik. Majd rá 1,5-2 órával ismét, de akkor már tovább kell altatni. Végül 1/2 6-kor magam mellé veszem, és cicin vagy folytatja az alvást vagy teljes ébredés. 6 hetes kora óta átalussza az éjszakákat (este 8-tól-reggel 6-7-ig). 5 foga van, most jön a 6. Eddigi fogzások alatt az esti alvással nem volt gond. 6 hónaposan az étkezést illetően nem vettem észre rajta növekedési ugrást. Lehet, hogy most lenne? A ciciben lévő reggeli tejcsi csak szomjoltásra elég neki. Reggel este tápszert kap, tízórai gyümi, ebéd főzelék, uzsi tejpép. Adjak neki estére táplálóbbat? (de akkor azt is kiváltanánk, ez nam lenne baj még ilyen idősen?)Vagy adjak neki tápszert hajnalban? De akkor nem fog rászokni a hajnali étkezésre? Ha növ.ugrása lenne és adnék neki tápszert akkor ha ez lecseng elmúlna a hajnalban kelés-evés? Ha tényleg éhes lenne vissza tudna aludni hajnalban? Tudom kicsit sok a kérdés, de sem éheztetni nem szeretném (mert akkor valamin változtatnom kell), sem azt, hogy hajnali evők legyünk(ha már erről leszoktunk egyszer...)Vagy várjak még, lehet nem is az éhség az ébredések oka? Válaszotokat előre is köszönöm!
2011. okt. 2. 07:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy az eddigi fogai gond nélkül kibújtak, még kelhet a fogától.

Az én fiamnak sem zavart be az alvásba sosem a fogzás. Volt neki 6, aztán egyszercsak elkezdett ébredni éjjel, egymás után többször. El nem tudtam képzelni, mi a baja, aztán teljesen véletlenül vettem észre, hogy kijöttek a rágófogai.

2011. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!