Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem jó a baba lábainak...

Tényleg nem jó a baba lábainak, ha hamar feláll?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy válaszban és megijedtem. Eddig úgy tudtam, hogy amit magától (tényleg magától, nem pl leteszen ülni és úgy marad) csinál - legyen az bármikor - az nem árthat. Most akkor hogy van?
2009. ápr. 27. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Én voltam az! :D


Azért nem szerencsés, mert többet zakóznak ilyenkor. Ha a négykézlábazik sokat előtte, akkor erősödik a lába + meg is tanulja szépen hajlítani. Az én fickóm viszont a négykézláb után 3 nappal már áll, így sokat estünk :S

2009. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :) Ugyanis épp ma húzta magát állásba a ma féléves kislányom, úgyhogy kicsit megijedtem :) de így ok, 1 hónapja hintázik négykézláb, és kb 1,5 hete kezdett mászni pár lépést, most már teper :) meg először térdelésbe húzta magát 1 hete. Így már akkor nem lesz gond, ugye?
2009. ápr. 27. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ááá, így tök okés :)

Mindent magától csinált, ráadásul szép sorrendben!

2009. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha magától csinálja nem gond. akármennyit négykézlábazhat előtte, úgyis rengeteget fog esni mikor elkezd állni meg járkálni, ez így van rendjén.
2009. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ha magától álll fel meg minden akkor nem baj,de nem jó ha Te állítgatod mert ha még nem áll magától akkor még nem olyan erősek az izmai csontjai.

De magától akkor áll amikor akar. :)

2009. ápr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!