Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma kapta kislányom a 2hós...

Ma kapta kislányom a 2hós oltást eddig minden rendben volt nem lázas nem engedi a borogatást. Nagyon fájdalmasan sír nem tudom mi baja?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet az oltástól, ha csak nem piros nagyon a szuri helye..valami másra tippelek, nem álmos, éhes??

Ne aggódj, próbáld megnyugtatni, lehet, hogy kiemrítő napja volt a szuri miatt. :)

4 hós kislány anyukája

2009. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
eddig nem fájt a lába sem de most hogy hozzá értem elhúzta de ha borogatom még jobban sír
2009. ápr. 27. 19:55
 3/10 A kérdező kommentje:
látom rajta hogy nagyon fáradt próbáltam nyugtatni most az apukája hurcolja hogy elaludjon
2009. ápr. 27. 19:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak másnap fájt a lába tőle. Izomba kapják. Én úgy csináltam, hogy cicire raktam és egy hideg vizes kis vattát raktam a szuri helyére. Bár neki nem volt gond utána. Csak másnap reggel vettem észre, hogy ahogy rugkapálni próbált, egyből görbült a kis szája, így kitaláltam, hogy a szuri helye fáj. :(
2009. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

csak az lesz az, fáradság..lehet picit be is gyulladt a szuri helye. Egy jó kis nyugtató fürcsi, ha szeret fürödni, jót tehet, megnyugszik, és el is alszik. nekünk már nem egyszer bevált..:)

előző voltam megint

2009. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szóval az első :)
2009. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
most elaludt kicsit remélem valamennyit alszik ha felébred és nem túl későn akkor jön a locsi remélem az jót tesz közi a segítséget,még kezdő vagyok és nagyon rossz hogy így sír ez a kis pindur
2009. ápr. 27. 20:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is szopi közben borogattam.
2009. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi a 4 hós után jártunk így.

Nagyon sírt, fájdalmasan. Sehogy sem tudtam megnyugtatni, végül felhívtam a gy.orvosunkat, aki azt mondta, h nem baj, ha nincs láza (csak nagyon enyhe hőemelkedése volt), adjak neki fél Germicid kúpot, mert nyugtató hatása is van. Ha 3/4 óra múlva nem alszik, vigyem be hozzá, ha nem tudom, kijön és megnézi.

Beadtam, 3/4 óra múlva aludt.

Másnap még picit nyűgös volt, aztán mintha elfújták volna, minden a régi volt.

Ha felébred és megint nagyon sír, próbálj neki adni egy felet!

Jobbulást!

2009. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi adtam neki!_Nagy nehezen megnyugodott láza nem volt,szerintem a fáradtság is hozzájárulhatott de ma már mosolyog és olyan mint szokott kis vidámka(de nem kiabálom el)
2009. ápr. 28. 07:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!