Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és miből iszik 10...

Mennyit és miből iszik 10 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

A napi kb. 500ml tápszeren kívül.

Miért lehet, hogy pohárból csak 1-2 kortyot akar inni, de utána kanálból még szívesen iszik?


2009. ápr. 27. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
szia,mi pont ezzel a k...a ivással szenvedünk mert nem akar semmiböl semmit meginni,csak a tápszert,meg eszünk narancsot ilyeneket,csak innia ne keljen,nem értem,fecskendezni szoktam ovatosan néha a szájába mikor nem iszik,11 hos baba anyuja.
2009. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

megnyugtattál kicsit, hogy nem csak nálunk ez a helyzet.

remélem tud majd mondani valaki rá megoldást :)

2009. ápr. 27. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém régebben csőrös pohárból ivott, aztán 9 hónaposan abból a kis üveges janából, most meg pohárból szokott itthon inni. Már megfogja egyedül és issza a vizet is meg a gyümilét is. Mindig próbáld kínálni és egyszer csak rákap. Bár az én fiam már 4 hónaposan a vizet csőrösből itt. Cumisüveget még nem látott:) Most 10 hónapos
2009. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lányom csőrösből iszik, evés után pohárból. Vizet.

A kiskanál is jó, de abból sokat nem tudsz nekiadni, főleg nem nyáron, mikor nagyobb a folyadékigénye.

Lányom 3x szopizik, és mellette megiszik 3-5 dl vizet egy nap.

10 hós

PRóbálj meg gyümilét higítai vízzel, az jobban ízlik nekik, és fokozatosan vond el a gyümilét belőle. A lényeg, hogy szeressen meg inni.

2009. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!