Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is verekszik a babája?

Másnak is verekszik a babája?

Figyelt kérdés
10 hónapos és ha valami nem tetszik neki akkor üt. Más gyerek is csinálja? Ki fogja nőni? Pedig tőlünk ilyet nem lát.Nagyon haragszom érte mindig rá szólok. Remélem ez csak egy ilyen korszak.Kíváncsi vagyok, hogy más babája is ilyen harcias?
2009. ápr. 27. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen harcias, sőt ő még csípked is, bár csak 6 hós. Nem tudom, hogy kinövi e, de reménykedem.
2009. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 1 éves és verekszik meg harap is.

Én is bízom benne én is, hogy hamarosan elmúlik.

2009. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam még csak 4.5 hónapos, de olyan erővel mar, hogy csak na! Persze tudom, hogy ezt még nem tudatosan csinálja, éppen csak felfedezte a kezecskéit. De előre félek, mi lesz, ha "dühös" lesz, és a továbbiakban is így fog csípni, marni... :)
2009. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én fiam is 10 hónapos és eléggé meg szokta csapni az apját. Engem már csak ritkán. azt csináltam, hogy amikor ütött megfogtam a kezét határozottan és mondtam, hogy nem szabad. Ezt 100X kb és már megtanulta. De ez másnál is bevált. Pl számítógép tönkretétele meg ilyenek.
2009. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!