Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hetes babának jöhet a...

12 hetes babának jöhet a fogacskája?

Figyelt kérdés
Sir/üvölt/ már multhét péntek ota.Nyáladzik nagyon ,szájában van a kis ökle mindig.Mit tehetnék hogy csillapitsam fájdalmát
2009. ápr. 27. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A Spock könyv azt írja, hogy 3 hónapos kortól is jöhet a fogacska, csak ritkább eset.
2009. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2009. ápr. 27. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy ritka de előfordulhat. Én speciel foggal születtem. Adjál neki egy nedves pelenkát rágni, ha látod rajta hogy kínlódik.
2009. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést!:) Nálunk ugyanez a helyzet!A doki szerint ez már lehet fogzás. 3 hónapos kortól a fájdalom enyhíthető nurofennel, de vannak jó kis homeos bogyók is(chamomilla vulgaris). Mi is majd most állunk neki kísérletezni.
2009. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ.Én is csak kisérletezek mert már nem birtam tovább és orvost felhivtam ő meg azt mondta hogy a Dentonix gélt nyugodtan használjam.Próba szerencse!
2009. ápr. 27. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!