Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik ilyen nyugtalanul...

Miért alszik ilyen nyugtalanul, mit lehet csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kislányom 7 hónapos kb 5 hónapos kora óta, mióta jönnek a fogacskái, azóta nagyon rosszul alszik! Alszik estétől reggelig azzal nincs gond, de van, hogy óránként felsír, akkor jövök én a cumival, meg a simivel, akkor megnyugszik és alszik kb. 1 órát és újra, de van, hogy csak 20 percet :( .Adok neki chamomilla vulgaris 30 ch-t reggel és este 5 golyót. Lehet, hogy nem használ neki? Már átraktuk a kiságyat is hátha az a baj, de így se jó! A ruhácskákat is figyelem, hogy nincs-e melege,nem fázik-e de az se. Mit lehet még ilyenkor csinálni? Neki is jobb lenne ha nyugodtan tudna aludni, nekem meg aztán végképp :) :)

Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. ápr. 27. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokmindent sajna nem tudsz tenni, meg kell várni, amíg elmúlik az ilyen korszak.

Mi már a második ilyenen vagyunk túl...

Én aloe Vera acitvatort adok a picinek ilyenkor, az nyugtatja is, a pocakját is, segíti az emésztést, fájdalmat csillapít és nem árt, mint a gyógyszerek.

2009. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
én biztos ha megunnám leszoktatnám mert követeli a cumit meg a símit !én olvasnék utána éa betartanám a tanácsokat és rászánnék pár északát biztos hogy leszokna a felébredésröl
2009. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem vmi baja csak lehet. nincs meleg a szobában pld? mi is 7 hós-ak vagyunk.
2009. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!