Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem fog begyulladni az...

Ugye nem fog begyulladni az ujjacskája?

Figyelt kérdés
Vágtam a körmét a picimnek és véletlenül belevágtam a pici bőrébe, mivel elkapta az ujját. Nem sírt sokáig, csak egy picit, most nagyon haragszom magamra :( ugye szépen meg fog gyógyulni?
2011. szept. 30. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is eljátszottam múlt héten. Fél percig sírt, aztán semmi. Kicsit vézett neki, és ennyi. Néhány nap, és meggyógyul! Ne aggódj! Én ebből nem csináltam ügyet.

Lehet azért mert nálam minden napos, hogy elvágom valamimet főzés közben, és szerintem tök természetes. Az ő ujja sem másabb, mint a mienk, csak kisebb. :)

2011. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, csak tudod nem akartam neki fájdalmat okozni, hiszen tudom én is, hogy nekem is fáj, ha elvágom, vagy belevágok a bőrömbe.
2011. szept. 30. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, de esetleg betadinnal kend át neki
2011. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mintha a férjem tette volna fel a kérdést.... Nem te vagy véletlenül? :)


Tegnapelőtt életében először gondolta, hogy levágja a pici körmét (5 hónapos). Sikeresen belevágott a bőrbe. A pici ujja vérzett, férjemnek meg olyan lelkiismeretfurdalása volt... Most 1 pici sebecske van a kis ujján.... De semmi komoly, gyorsan gyógyul, ne aggódj!

2011. szept. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!