Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik hőmérőt válasszam?

Melyik hőmérőt válasszam?

Figyelt kérdés

A hagyományos ,vagy a fülhőmérőt. Elég nagy az ár különbség ezért nem akarok beleugrani a vásárlásba.

(első baba : )


2009. ápr. 27. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na én a fülhőmérőről letettem, amikor a babát vártam. A barátnőmnem volt, és ahányszor mértünk vele, mindig mást mtatott. És mástól is hallottam, hogy nem pontosak. Én hagyományos vizálló, flexibilis végüt vettem. Megbizható és nem drága.
2009. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sima digitális van,már a 2.gyereket szolgálja.Komoly 1000 ft-ért vettem a gyógyszertárban.
2009. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van mind a kettő.A fülhőmérőt akkor használom,ha éjjel kell mérni és alszik a baba,vagy ha csak úgy megmérem mert gyanúsan meleg a teste.A hagyományost pedig ha tényleg beteg és meg mérem "pontosan" a lázát.Még mindig a higanyos amire azt mondom hogy a valós értéket mutatja.
2009. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

én hagyományost vettem, aztán kaptam egy fülhőmérőt de rossz volt benne az elem, egy éves koráig a lányomnak semmi baja nem volt eszünkbe sem jutott bármelyiket használni, mivel elég spróeckó elem kellett volna annak csak halasztgattuk a megvételét, egyszer egy órára elmentem otthonról, kicsi a férjemmel maradt, ő meg alig merte a popsijában mérni a lázát, meg közben 8-szor kicsúszott, nem tudta, hogy reálisat mért-e, nekem ugyanez a kínszenvedés volt este, azóta gyorsan beszereztük az elemet!

már a fülhőmérők se olyan drágák, mint régen, és amikor a kicsi beteg amúgyis nagyon nyűgös, hátmégha 3 percre lefogod, az arcába nyomod a térdét, és a fenekébe dugsz valami hideg, kemény pálcikát

szerintem fülhőmérő!

2009. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Én egy sima digitális lázmérőt vettem, már 400 ft-tól kapható. Mikor pici volt a popsijában mértem , most hogy nagybb, már a hónaljában.

Látom előnyét a fülhőmérőnek, de igen drága, és eddig egyszer volt lázas a babám, + párzor néztem oltások után.

2009. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fülhőmérő nagyon pontatlan ameddig kicsi a hallójárat, hiába babáknak készült. lázas volt a babám, normál testhőt mért.....
2009. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekünk is sima digitális van, bőven megteszi:)
2009. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kerianyumnak cumis volt és bevált nekik:)
2009. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!