Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvás előtt 1 órát ordít a...

Alvás előtt 1 órát ordít a fiam, dobálja, marja magát! Mi lehet a baj? Már kb. két hete ez megy, minden nap rosszabb.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a fiamat, de kikészülök mire elalszik. Már sírógörcs kerülget, mikor alvás közeledik. Most is ordít már egy órája nem tudok vele mit csinálni, ha ringatom, az se jó, ha cumit adok neki, az se, semmi. Látom rajta hogy majd el alszik, de amikor lecsukódik a szeme, éktelen üvöltésbe fog. Amikor nagy nehezen elalszik, és utána kel, mintha semmi se történt volna, vigyorog! Kérlek benneteket, segítsetek mert nagyon el vagyok keseredve emiatt. Próbáltam sírni hagyni egy kicsit hátha abbahagyja, 10 mp alatt amíg nem figyeltem rá véresre marta a fejét! Mi a baj? Mit rontottam el?
2009. ápr. 27. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2009. ápr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
5 és fél hónapos!
2009. ápr. 27. 11:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Nem tudom, hogy nálatok is ez-e a baj, de velem a következő történt. A napközbeni alvások és az esti is nyűgösen ment, ugyanúgy mint nálatok, semmi sem használt. Ekkor azt találtam ki, hogy megpróbálok egy alvást kihagyni napközben, hátha javul a helyzet. Képzeld!!! Bejött. Az első pár napban a kimaradt alvás idejekor kicsi nyűgösebb volt, de az elalvással nem volt gond. Miután beállt, már minden jól ment és nem volt hiszti.

Remélem, tudtam segíteni.

Egyébként biztos vagyok benne, hogy semmit sem rontottál el, csak a babád igényei változnak, hiszen mostmár nyitottabb a világra és minden jobban érdekli, mint az alvás. Talán fél, hogy lemarad valamiről alvás közben. :))))

2009. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én babám is ezt csinálta délelöt én elkezdtem puszilgatni meg simogatni és az bevált. Mi 5 hónaposak vagyun, de én se tudom mi a baj ilyenkor lehet a foguk.
2009. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eddig hogyan zajlott az elalvás? Egyedül aludt el vagy ringattad? Nem változott meg valami, amitől kizökkenhetett? Nem állt fel, nem kezdett el mászni? Nem jön a foga? Nem kezdődött el nála a szeparációs félelem?

Gondold végig, hogy mi változott meg, ami ezt okozhatja.

2009. ápr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Foga egy hónapja van, 2 db. Apukája másfél hónap táppénz után 2 hete ment vissza dolgozni, amikor itthon volt, már 7 órakor fel voltunk mindannyian, most meg apa elmegy hajnalban, mi meg visszaalszunk, kb 8-9-ig. Kb azóta csinálja ezt amikor visszament dolgozni. És főképp délelőtt sír elalvás előtt. Amikor hétvégén itthon van a párom akkor is van sírás csak nem olyan vészes.
2009. ápr. 27. 11:24
 7/7 anonim ***** válasza:
ha 8-9 ig alszik reggel akkor próbáld meg csak 12 óra körül lerakni, az ebéd után. Nálunk ez bevált:)
2009. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!