Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nemsoká 1 éves lányom, honnan...

Nemsoká 1 éves lányom, honnan vegyek ötleteket díszítésre, igazi babazsúrt szeretnék neki? Tortát valami mintásat szeretnék, pl. katica v pillangó? Esetleg vmi oldal?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 10:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Debrecenben hol lehet olyan mintás tortát kapni, ahol ha viszek képet rá "izélik", bocsi nem jut eszembe a megfelelő szó
2009. ápr. 27. 10:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a sok színes lufi mindig nyerő volt. A tüzijátéktól a picik általában megijednek, nálunk legalábbis első években nem élvezték. Fényképes tortát szerintem bármilyen egyszerű cukrász meg tud csinálni, mi is kisebb helyen élünk, csak viszel egy fotót, és megcsinálják.
2009. ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár már régi a kérdés... Én a kislányom szülinapjára egyedi meghívót készíttettem, hozzá passzoló, névre szóló dekorációval. A desszertasztalt díszítettük. Mindenkinek nagyon tetszett.
2016. febr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!