Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon nehéz azokkal a rugikka...

Nagyon nehéz azokkal a rugikkal, amiknek a patenja nem elöl vagy a lábak között van, hanem hátul?

Figyelt kérdés
Vettem párat, és félek, hogy nem lesz könnyű pelenkázni és a patentok nyomni fogják a kis hátát ha háton alszik majd.
2011. szept. 28. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:

nem zavarja de hasra kell ugye fordítani öltöztetéskor.


szerintem ne vegyél ilyet többet hanem a lábnál patentosat.

ami még a kezdő anyukáknak nem túl jó az a vállnál patentos mert bele kell húzni a csepp babát .. azt tényleg ne nagyon vegyél nem olyan gáz egyik se de amig nem nagyon tudod hogy és hol fogni a csöppséget csak bonyolítja az öltöztetést.

2011. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt de több ilyet nem vennék! A babát nem zavarta, de öltöztetni macerás volt...
2011. szept. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ezekkel bajom. A babát nem nyomja, emiatt ne izgulj.
2011. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A babát nem zavarja, de öltöztetni marha macera volt, én nem szerettem. És az öltöztetést a lányom sem tolerálta. Kb. 2 db ilyen rugink volt, 1-2x viseltük.
2011. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A baba hátát nem nyomja, de nehezebb az öltöztetés, hasra kell fordítani a babát. Én sem vennék ilyet,de ha már megvan el lehet használni.
2011. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem macerásabb, én a hátán fekve patentoltam be 2 oldalt, a többit úgy hogy a vállamra vettem.

lányom rengeteget volt hason, őt nem nyomta.

2011. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a babámat nem zavarta, de nekem nagyon kényelmetlen volt így pelenkázni, nem állt rá a kezem, két ilyen rugit kaptam, azóta direkt figyelem hogy alul legyen a patent.
2011. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is kaptunk néhányat, utáltam, a férjem kellett, hogy segítsen az öltöztetésnél. 1-2 használat után inkább félreraktam.
2011. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!