Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik méretű...

Szerintetek melyik méretű úszópelenkát vegyem?

Figyelt kérdés
Október végén megyünk üdülni, és a pici fiam akkor lesz 4,5 hónapos, így úgy gondoltam, hogy nyugodtan jöhet velünk a fürdőbe is. A kérdésem az lenne, hogy néztem úszópelenkát és az vagy 6kg-ig van vagy 7kg-tól van. A kettő között nem találtam (pl 4-9kg-ig) így nem tudom, hogy melyiket vegyem, mert most 6kg a picim és nem hiszem hogy 1 kg-t fog hízni addig. Szerintetek vegyem a nagyobbat?
2011. szept. 28. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
a lányom 10 kiló, de a 11kg már kicsi rá. megvettem a következő méretet ami nagy rá, de a másik sokszor elszakadt ha ráadtam. szerintem megveheted a nagyobbat.
2011. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi én is erre gondoltam :)
2011. szept. 28. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, de mintha a Dm-es saját márkásnak lenne nagyobb.

Én nagyobbat vettem, kb 5,5 kiló volt, és 7 kilóstól ment, de tök elállt a lábánál. Így mikor bekakilt, szépen úszott ki a cucc... :S

2011. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi dm-eset használtunk, de mintha lett volna átfedés... Elég hamar kicsi lett neki, de attól függ a leginkább mennyire combos a babád. Ha inkább popsinehéz :) akkor jó lesz a nagyobb, ha vékony, mint a mienk akkor a kicsi lesz jó.
2011. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!