Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet a babákat két...

Mikortól lehet a babákat két kéz segítségével "járatni"? Tudni fogom h mikor szeretné?

Figyelt kérdés
6 hós kora óta feláll a kislányom és onnan már nagyjából le is tud ülni,mindent magától csinál semmit nem erőltettem......már 1,5 hete araszolgat az ágy mellett,átkapaszkodik egyik helyről a másikra stb,majd egyszer megfogtam a kis kezeit és elkezdte tolni a pocakját előlre és lépegetett alig tudtam leállítani,láthatóan élvezte csak még nagyon csetlett boltott!Szóval nem tudom h ilyenkor mit tegyek?"Járassam"v ne még!
2009. ápr. 26. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 8 hónapos a kisfiúnk és Ő is feláll a járókába meg mindenen felhúzza magát és araszolgat. Szerintem avval nem okozol kárt ha megfogod a kezét és segíted. Nyílván nem 10-20-30 percen keresztül vagytok így hanem csak pár percig. Szerintem az az igazán ártalmas ha Te álltatod fel és rakosgatod a lábacskáját.
2009. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az mi kislányunk holnap lesz 11 hónapos. Ő is 6 hónapos volt, mikor először felállt, aztán 9 és fél mikor egymaga elindult. Én nem vezetgettem egy percig sem, viszont volt egy Fisher Price-os vizilovunk, amivel nagyon ügyesen ment. Szerintem ez nagyon sokat segített neki, de egyébként megteszi egy kicsi játék bevásárlókocsi, vagy bármi aminek van kereke és tudja tolni. Szerintem azért is indult el ilyen korán, mert nem fogtam a kezét.
2009. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma már olyanokat csinált h kapaszkodó nékül felállt,de tljesen nem húzta ki magát,de pár msp-re megállt 1edül 2kis lábán karjait előre nyújtva egyensúlyozott!Persze nem 20-30 perceket sétálunk hanem pl egyik szobából a másikba ami pár lépés csak de nagyon tetszik neki!akkor ez nem erőltetés ugye!Úgy megy mint a golyó mint a katonák,csak még kicist inog,csuklik össze vissza,de ez majd "elmúlik"nem?
2009. ápr. 26. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hűűű, nagyon kis menő manótok van:) Szerintem mint mindenben itt is a mértékletesség a kulcsszó:)

Kellemes babázást!

2009. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:):)Hát mint a zsizsik olyan....1 pillanatra sem áll meg,és minden csak pár percig érdekli:(
2009. ápr. 26. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 hónaposan ilyeneket csinált, aztán 1 hónap múlva már húzott hogy menjünk. 8 hónaposan tette meg egyedül első lépéseit. 9 hónaposan már szaladt az utcán. És ha húzott hát muszáj volt menni:)
2009. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor ok:):)
2009. ápr. 26. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!