Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor adott először babáján...

Ki mikor adott először babájának olyan üveges bébiételt, ami tartalmaz glutént, borjúhúst, vagy sertéshúst?

Figyelt kérdés
Elég sok ilyet lehet kapni, és már 5 hónapos kortól. Kislányom 8 hónapos, még nem kapott ilyeneket. Lehetne már? És mi a helyzet a húslevessel? Azt mikor adtatok babátoknak először?
2009. ápr. 26. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi nemrég töltöttük a 8hónapot,de még csak "tésztát sonkával"kostoltunk-evett.Viszont tegnap vettem neki olyan bébiételt ami tartalmaz borjúhúst,marhat ill.sertést.Jövő héten kezdjük el.Elméletileg lehet,Devics Józsefné szakácskönyve szreint,én aszerint táplálom gyermekem.Glutént 7hónapos korától adok.

A húsleves is mehet,én ugy csinálom,hogy a zöldségeket kiveszem és összeturmixolom a húslevessel,hogy inkább zöldséget egyet és ne "üres"levest-folyadékot.Inkább 1éves kora után adok neki majd ugymond húslevest,addig megy a főzi;változatosan.

2009. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és anyatejes,6hótól hozzátáplálom.üdv.
2009. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most lesz 8 hós és már mindent adok neki (üveges) kivéve a halas cuccokat. Nagyon szereti amit én csinálok, de néha könnyebb megvenni az üvegest, ha nincs időd kotyvasztani. A levesből a répát, krumplit, kicsi csirke húst is összekeverek neki egy kis lével. Mindig egy picit kostóltass vele először, ha izlik neki, adj neki nyugodtan. Én az üvegesek közül 4-5-6 hónapos kajákat adok neki. A 8 hónapost még nem, mert ez még darabos és turmixolni kellene.
2009. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!