Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elképzelhető, hogy fogja a...

Elképzelhető, hogy fogja a hasát hathósomnak a sinlac?

Figyelt kérdés
Egy jó hete issza üvegből nem sürüre keverve, gyümit teszek bele, délután, de bogyózva kakil. Valaki vette ezt észre sinlacnál? Inkább tejpépet adjak helyette?
2009. ápr. 26. 12:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy a tejpép is fog? A baba tápis, főzit, gyümit eszik, de fogzás miatt most kevesebbet. 30 gyümi,70-100 főzi/ nap
2009. ápr. 26. 12:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Eddig is evett sinlacot?Én még nem hallottam h ettől szorulás lenne:)Lehet h a foga miatt változott meg a szeéklete!
2009. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, ha kevesebbet eszik is, sokkal több folyadékot adj neki. Mert egyébként hasmenés szokott lenni a fogzás alatt. Sok vizet adj neki, mindig legyen a keze ügyében.
2009. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eyszerűen nem iszik!! Hiába itatom!! Kilöki a szájából!!! Jajj, már nem tudom mit tegyek, biztos szoritja a kaki, hőmérővel kijön, de ezt nem csinálhatom naponta, mert rossz vége lesz, de ha hagyom, akkor meg csak egy-egy bogyót kakil!!!
2009. ápr. 26. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:
sinlac rizsböl van krupli répa alma ez mind fogo!!! mert ha betegek vagyunk hasmenés akkor ezt lehet ennni. Diétás! Ezért kell adni rostos gyümit a babáknak!! öszibarackot minden nap!! a banán is széklet fogo! megyet lehet adni!Öszilét ittatni!!!
2009. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sütötök is jó meg rostos babalé!!! alma fogo!!! Hány hónapos??? Gyümölcsöt kell adni neki !!!
2009. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, megitattam vele a sinlacot, de utoljára. Holnap tejpép lesz helyette. Sajnos napok óta kevesebbet eszik mindenből, a gyümit is tömnöm kell meg a főzit is, ösdzeszoritja a száját, ha bemegy akkor kiköpdösi. Laveolacot vettem az előbb, adtam neki kaja előtt, hátha. Próbálkozom még az itatással, ha jobb formában van, napi 25-40 mlert iszik. Borzasztó! A sulya igy is 7700 g és hat hós, na meg 77 cm:) szóval nem vékony, de hogy mitől hizik, néha nem értem:)
2009. ápr. 26. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!