Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől van száraz foltocska a...

Mitől van száraz foltocska a babám lábán?

Figyelt kérdés
7 hós,kb. másfél hete vettem észre,hogy hátul a lábszárán van egy száraz folt,olyan 1ft-os méretű,de mind a két lábán,és ugyanott.Hozzá van táplálva,talán valami ételtől lehet?Nem nagyon emlékszem,hogy adtam volna valami újat.Szerintetek?
2009. ápr. 26. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a dokim szerint száraz ekcémás folt, hathósomnak elől a combján van épp. Sima Lipobase repair krém, gyógyszertárban vettem a doki tanácsára. Karbantartja. Néha előjön, én sem tudom mitől.csak sensitive mosószert használok (persil) és az öblitő helyett bőrgyógyász tanácsára enyhén ecetes vizet, fürdetéskor gyógyszertári fürcsikrémet. Szóval próbálom kimélni a vegyszerektől.ha nem hamitól van, nem váltottál neki fürdetőt, sampont, öblitőt vagy mosószert?
2009. ápr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindenből ugyanazt használom,mióta megszületett,úgyhogy nem tudom.Kekszet azt nem régóta adok neki a gyümölcshöz,és rágcsált kiflivéget,de az üveges kekszes gyümit már vagy egy hónapja adtam neki,és akkor még tuti nem volt a folt.A krémet amit irtál,megkapom recept nélkül?Köszi a segitséget!
2009. ápr. 26. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, recept nélküli. Fürcsi után és egyszer napközben pelusnál kend neki mig elmúlik, aztán elég csak fürcsi után. Nem lehet a keksztől egy kis gluténérzékenység? Vegyél neki gluténmenteset (dm- ben láttam ilyen bébikekszet) , ha teljesen eltűnik, az is lehetett. Puszi a bébicombira:)))
2009. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De drága vagy,nagyon köszönöm!
2009. ápr. 26. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Leírnád, pontosan milyen az a folt? Az én 8hósomnak is van mindkét lábszárán. Ez pirosas, pörsenésfélés, érdes. Nem tudom, mi lehet, és mitől.

Neked is hasonló???

2009. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kislányomnak is van, a bal combján hátul. Neki is olyan 1 forintos nagyságú, érdes, pirosas folt. Én Phisiogel-lel kenem neki, még nem múlt el. Ő 8 hónapos.
2009. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is hátul van mindkét lábán.Nekem az is eszembejutott, hogy talán a farmer dörzsölte ki.Fogalmam sincs mitől lehet.
2009. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,pontosan amit irtatok,pirosas,érdes,úgy vettem észre,hogy simiztem a lábát,és éreztem a száraz kis foltot.A fene tudja,mi lehet,bár az eszembe sem jutott,hogy kidörzsizte valami ruha...Egyébként mindenki azt mondta,hogy ekcéma,valami kajától jöhetett ki,de légyszi szóljatok,ha valaki rájött az igaszságra:)
2009. ápr. 27. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!