Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kislányommal miket...

6 hónapos kislányommal miket lehet játszani?

Figyelt kérdés
Szoktam mondókázni, énekelni, sétálni, lerakom a játszószőnyegére, de félek, hogy unja már ezeket a dolgokat.
2009. ápr. 26. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! tükörben nézegetjük magunkat, kukucsjátékot játszunk, könyvet nézegetünk, térden lovagolunk, odaadok neki érdekes tárgyakat (műanyag szűrő, fogkefe, műanyag szedő kanál), asztalról pakolunk, zenét hallgatunk

De hidd el, néha én is érzem úgy, hogy unja ezeket, hiszen kevés ideig köti le egy-egy dolog.

2009. ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link] például, sajnos csak ez jut eszembe hirtelen, az en manóm még nincs 2 hónapos

ja! bábszinhazasdi!

2009. ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit még a linken sem olvastam: vidd emberek közé, vendégségbe picit, vagy együtt vásárolni ( kenguruban talán kényelmesebb és imádnak belőle nézelődni) kint a kertben virágot nézegetni. Jó, ha több embert lát napközben, nekik mindenki más roppant érdekes. Egyébként szerintem mindent jól csinálsz, ha nyugodt baba, akkor még nem unja a játékaud, hidd el:) annyit szoktam még, hogy a helyszineken változtatunk, lehet ugyanaz a játék, csak mindig máshol. Pl kiviszem ma a játszószőnyeget a kertbe. Jó játékot nektek!
2009. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!