Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen legyen az első cipő?

Milyen legyen az első cipő?

Figyelt kérdés
Márkát írnátok? Szieszta cipőt vegyek?
2009. ápr. 26. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk siesta volt az első kiscipönk, nagyon jó márka szerintem
2009. ápr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Én most nézelődtem. A Siestát akartam amíg meg nem tapogattam. Iszonyatosan kemény és merev. Én ezt nem adom a gyerek lábára. Ezért Liliputi Pedipedet kap bentre és Elefantent kintre. Liliputi tipegőnk már van és csak jókat tudok róla mondani neked. Nézd meg a honlapjukat.
2009. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
elefanten 1. lépés.
2009. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, már járó baba cipőjére gondolsz. Tehát amiben bátran járkálhat odakint is. Fontos, hogy rugalmas, hajlékony talpút vegyél, mert a merev talpúban csak csapkodják a lábukat és nem tanulnak meg szépen járni. Nekünk 2 pár Elefanten van, szeretjük nagyon. Már vagy másfél-két hónapja nyúzzuk odakint. Idebent csak csúszásgátlós zokniban van, mert így, "mezítláb" jobban erősödik a lába.
2009. ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagyon márfafüggő, ezért nevet nem írok.

Szerintem a hajlékonysága a legfontosabb - a márkanév másodlagos.

2009. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Én is cipővásárlás előtt járok,és a superfitre vagy a salus cipőre gondoltam,illetve a védőnő ezt ajánlotta.Meg persze a siestát is,de az nagyon drága!A salus egy magyar márka elvileg vetekszik a siestával,de olcsóbb!Az Elefantent nem javasolta az ortopédus!
2009. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Clarks ez egy angol marka.

Nagyon jo cipoik vannak, az a baj, hogy Magyarorszagon nem nagyon aruljak meg ezt a markat. A neten latod hol vannak uzleteik.

2009. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!