Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy napközben...

Normális az, hogy napközben alig alszik 4-5 órát?

Figyelt kérdés
Ma 4 hetes a picink és 3. napja szinte egész nap fent van.Előfordul,hogy 2 evés között semmit nem alszik.Egy ideig nincs is gond,elnézelődik és gügyög,de egy idő után eltörik a mécses és mintha nyúznák.
2011. szept. 23. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos ilyenkor lassan minden érdekesebb lesz az alvásnál.

A fiam 4 hós, és van, hogy tényleg 3*fél órát alszik napközben. Azt is csak végkimerülésében.

2011. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A babakocsiban vagy autóban seperc elalszik,de ugye nem csavaroghatunk egész nap..))
2011. szept. 23. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom, nem ajánlják, de nekem az jött be, hogy hasra raktam őket aludni. Az első lánykámnál még nem voltam tapasztalt, vele el is rontottuk, akkor ment aludni, ha láthatóan nagyon fáradt, volt, vagy elaludt. Eredmény: Már egy éves korától SEMMIT nem aludt napközben. Most kezdődött az ovi....szegénynek elég rossz, néha el tud aludni, néha csak vergődik két órát, míg a többiek durmolnak!
2011. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok pici baba nem tud könnyen elaludni, főleg nappal. Ez nem ritka dolog, meg kell tanulniuk elaludni. Ehhez persze most te kellesz még segítségnek. Lányom 3 hónapos koráig nagyon keveset aludt nappal, max. 3xfél órát. Ringattuk, babakocsiztunk, hintáztattuk, simogattuk, mellkasra tettük, de nem aludt. Végül 3 hónapos korában megszerette a hason fekvést (addig utálta) és hason olyan nagyokat aludt, hogy csak na.

Éjjel viszont mindig jókat aludt, így mindig azt mondtam szerencsések vagyunk. Nappal meg örültem, ha legalább egy keveset aludt.

Próbálkozz ezzel-azzal, de most légy türelmes, lesz ez jobb is.

2011. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!