Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyűgös ma a babám?

Miért nyűgös ma a babám?

Figyelt kérdés

Nem éhes,nem szomjas,hasa sem fáj,nem gondolom,hogy a foga mert nincs beduzzadva az ínye.(vagy anélkül is fájhat?)

Nem tudom mi lehet vele,ma nagyon nyűgi,a játékai sem érdeklik amivel máskor nagyon jól elvan.

Mi lehet vele????


2009. ápr. 25. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Három hó körül a fogkezdemények, gyökerek látatlanul is kintathatják. Mekkora a babád?
2009. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
4 hós,de amúgy olyan nyugodt baba,szinte nem is sír most nem tudom mi tört rá!!?
2009. ápr. 25. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet már a foga is.,csak még nem látszik. Vagy ha nem anyatejes és hozzátáplálod, akkor valami új íztől is lehet nyűgös. Van otthon valami homeos szered, vagy dentinox gél? Bár ha nem csorog a nyála és nem tömi a kezét, akkor nem a foga. Ezeket nem csinálja?
2009. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A nyála egy kicsit folyik,de nem vészes.Most olvas neki a fiam,erre csendben van.(én már kimerültem)
2009. ápr. 25. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nehéz ügy. Ha bekened az inyét dentinoxal vagy csak az ujaddal maszirozod kicsit és láthatóan jobb, akkor az idegesiti. Kicsit menjetek sétálni, a friss levegő nyugtat:) jajj, szegény, tudom milyen fárasztó!:) kitartás!
2009. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kösz aranyos vagy!!!Az a rossz,hogy apa meg dolgozik.

Nem engedi,hogy a szájába nyúljak,de legalább csendben van.

2009. ápr. 25. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!