Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú bébihordóban...

Milyen márkájú bébihordóban van szélesebb fajta?

Figyelt kérdés

nem akarom, hogy 6 hónapos kora után széleséége miatt szorongjon a baba.

Tudtok segíteni akinek már van? Most láttam épp egy graco-t nekem az nagyon keskenynek tűnt. Télen lesz éppen fél éves a babánk, és szeretném még akkor is overállal beletenni. de gyanítom, hogy a graccoba nem nagyon férne bele. A környékünkön nincs csak egy kifejezett bébibolt és csak 1-2 fajtát tartanak, a többit katalógusból lehet rendeni, de ott nem lehet jól látni sem neten... a kép csalóka. Segytsetek..


2008. márc. 12. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nekünk Maxi-Cosi van. Bennem fel sem merült, hogy ne férne bele fél évesen, az az igazság, hogy még 14 hónaposan, is volt, hogy vészhelyzet esetén abban kötöttem be az autóba (11 kg-ig jó). nem a legkényelmesebb, mert lelók kicsit a lába, és ezért már kényelmetlenebben ül benne (bár a maasság korlátba is belefért (75cm)


Szóval szerintem nem lesz gond. Arra is gondolj, hogy ha túl széles, akkor talán nem annyira biztonságosa mikor még pici. Kell, hogy legyen oldaltartása egy esetelges ügközés esetén. Az én kisfiam (vasgyúró volt) 11 hónaposan még kényelmesen ült benne.

2008. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia szerintem is nagyon keskenyek a mostani hordozók.Nekem Cam hordozom van.Nagyobb mint az átlag,ezért a babámnak(4hos) kényelmes,de a bevásárló kocsik nagy részére nem lehet feltenni.
2008. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!