Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik szoptatást kell elösszö...

Melyik szoptatást kell elösször elhagyni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, de szerintem az élethelyzet adja. Kislányom pl. 7 hónaposan bölcsibe fog menni, és megpróbálom úgy alakítani majd, hogy a tízórai/ebéd/uzsonna szopizást fogom kiváltani szép lassan, mert reggel és este lesz csak lehetőségem szoptatni, nappal nem.
2009. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a tizorait es uzsit. Vagy tizorait, ebedet es uzsit. Az enyem is bolcsibe ment 7 hosan, es kenytelenek voltunk elhagyni a tizorait es az ebedet, de ahogy hazajon a bolcsibol, keri a delutani adagjat es elalvas elott az estit. Ejszaka 1-2x es reggel 1x meg van szopi - 11 honapos a fiam.
2009. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!