Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos baba fürödjön majd...

15 hónapos baba fürödjön majd a Balatonban? Ha ez lesz az első nagyvizes élménye, akkor mennyit lehet benn?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan fürödhet a Balcsiban veletek.Az én kislányom 1 hónapos volt mikor a Balcsiba tettük, és 4 hónaposan a tengerben fürdött már.Imádja a vizet, sosem félt tőle, és soha semmi baja nem volt a víztől.Apránként próbáld a kicsit beletenni, először csak a lábát, és ha tettszik neki, akkor picit emeld lejebb a kezedben a vízbe a popsiáig, és így tovább.Szerintem először egy 10-15 perc elég, és úgyis meglátod mennyire tettszik neki.Ha tettszik hagyhatod tovább is.A lényeg, hogy légy határozott ne érezze rajtad hogy esetleg tartasz valamitől mert akkor félni fog.Otthon szoktasd lassan hozzá a hidegebb vízhez a fürdésnél.Mindig 1 fokkal vidd lejebb a hőmérsékletét a fürdővizének.Ha segíthetek még szóljál nyugodtan, gyakorlottak vagyunk, haladó úszásra járunk 11 hónaposan...Sok sikert neked!

Biztos élvezni fogja!! Jó nyaralást!

2009. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos volt a fiam, amikor először fürdött benne. Természetes vízben ennyi idősen már simán fürödhet!
2009. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 12 hós lesz, amikor megyünk Balcsira és bizti hogy mejön velünk a vízbe (de szerintem már korbban is lehet)
2009. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bejön, korábban
2009. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!