Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek császárja volt, milyen...

Akinek császárja volt, milyen a hegetek? Nekem 13hónappal ezelőtt volt, és ki van dudorodva, púpos és élénk piros színü.

Figyelt kérdés
Mostanában néha fáj,8hetes terhes vagyok. Ez normális,vagy baj lessz vele?
2011. szept. 19. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ronda! Olyasmi lehet, mint a tiéd. Amikor leesett róla a seb, szép vékony volt de megvastagodott. (+göcsörtös) Ráadásul ferde is. Még jó, hogy eltakarja a bugyim.
2011. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! Pontosan 16 hete császároztak és szerintem már tök jól alakul a hegem. Kb. 10 cm-es, sötét rózsaszínű és épp csak egy picit mélyed be. Pár hétig kidudorodott fölötte a hájacskám, de most már normálisan néz ki.
2011. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem is sokáig csúnya volt, kb. 1 év után már nem volt dudoros, kicsit színes még ott a bőröm. Én kentem is és lámpáztam is egy rövid ideig. De nekem is érzékeny egy kicsit, pl. ha lecsúszik a nadrág korca, azonnal érzem, hogy valami nincs rendben.

Nekem a köldököm volt nagyon gáz, annyira elvékonyodott rajta a bőr, hogy a takaró is sértette a terhességem vége felé, szerintem azon kívül, hogy kellemetlen lesz, vagy fájni is fog esetleg, gond nem lesz vele.

2011. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én 8hónapja szültem,gyönyörű a hegem,márcsak egy rózsaszín csík látszik(az is alíg)
2011. szept. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az első császárom után ugyanilyen volt a hegem, aztán a 2. után még rondább lett. még sötétebb és még vastagabb. A 3. császár 4,5 hónapja volt, és már most szebb a hegem mint volt. Vékony, világos rózsaszínes és alig dudorodik ki.
2011. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem szerencsére szép,halvány,semmi gond vele,nem is érzékeny.14 hónapja szültem.anno még a doki is meg dicsérte magát érte..:)
2011. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lemaradt,hogy 7 hónapja szültem.
2011. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15 hónapja volt és szinte egyáltalán nem látszik,egy nagyon halvány fehér vonal van ott!!!!
2011. szept. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az én hegem már 19 hónapos, de már nagyon régóta egy vékony fehér vonal látszik csak. Nem dudorodik, nem piros, nem vastag, és szép egyenes.

Az én dokim is megdicsérte magát annó, hogy milyen szép munkát végzett! :)

2011. szept. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8,5 hónapja császároztak és utánavágtak, mert nem fért ki a baba feje.Így akkor kb 15-16 cm volt, most 13 cm-nek mértem.Asszimetrikus és érzékeny a frontra.Van egy pici dudorodás is rajta és amúgy szép, de frontnál vagy mensikor lilában játszik.Hál'istennek nem fáj egyáltalán, de kb 6 hónapig nyilallt, ha hirtelen ültem fel fekvésből, vagy hajoltam le állásból.Gondolom az izomzat miatt.
2011. szept. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!