Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az elkészítési módja a...

Mi az elkészítési módja a céklának?

Figyelt kérdés

Egyszer már csináltam, szerette is a kislányom, de akár meddig főztem, nem akart teljesen megpuhulni. Kicsi kockákra vágtam előtte, mégsem lehetett darabmentesen turmixolni. Az üzletben azt mondták, az a jó cékla, amelyik kemény. De akkor az mikorra puhul meg??

Inkább vettem egy puhábbat és egy keményebbet:D

Várok recepteket!

Köszönöm!


2009. ápr. 24. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem sem szokott "krumpli" puhára főni, de kb 15 perc főzés után össze tudom turmixolni.

Külön főzök hozzá krumplit, és húst pici tengeri sóval, és pépesre turmixolom. Ma is azt evett :)

2009. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én fóliában megsütöm a sütőben, kb 15-20 perc, és nagyon finom, puhább és édeskésebb mint főzve + a vitaminok is megmaradnak :)
2009. ápr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Érdekelne ez a fóliás dolog.

Egészbe vagy darabolva sütöd?

Hámozva vagy héjában?

Milyen hőfokon kell, hogy ilyen rövid idő alatt megsüljön?

2009. ápr. 24. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kisebbeket egészben + héjában, de nagyon könnyen lejön a végén, ha már kicsit kihűlt és hozzá lehet nyúlni.

Kb 180-200 fokon megy, nem tom pontosan, mert csak számozva van az ezeréves sütő és nincs hozzá leírás (5-ös fokozat a hatból) :)

2009. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

Nagyon sokat segítettél!!

2009. ápr. 24. 17:43
 6/6 anonim ***** válasza:
szívesen :) én az almát is gyakran sütöm, nagyon fini az is
2009. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!