Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik 1-es pelenkának van...

Melyik 1-es pelenkának van még köldökvédő része?

Figyelt kérdés

Eddig Liberonál láttam, van még más fajta is, aminél gondoltak erre? Vagy teljesen felesleges és ne ez alapján válasszak?

Első babámat várom és szeretném megvenni az első csomag pelust a kórházba, ezért érdeklődöm. Köszi a tapasztalatokat!

36h km


2011. szept. 18. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
En erre nem is gondoltam, de nem is volt problemank ilyesmivel. Viszont nem art, ha 1-es helyett inkabb ujszulott pelenkat veszel, mert az en 53cm 3,39kg-os lanyomra az 1-es 3 hetes koraban volt csak jo.
2011. szept. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az 1-es az az újszülött pelenka.


De nem kell köldökvédö, ilyet még nem láttam. nekünk megmutatták, hogy kell vissza türni a pelenkát hogy a köldökét ne fedje. teljesen praktikus volt, egyszerüen vissza hajtod és késsz.Egyébként olyan keveset mozognak hogy szerintem nem tud sérülni. és csak pár napig érdekes.

2011. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nalunk van new born es 1 meret is.
2011. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

huggies-nak van köldökvédős újszülött pelusa

az 1-es méretek az újszülött (newborn) méretek (2-5 kg vagy 2-4 kg, gyártótól függ): ez a libero-nál, huggies-nál, pampers-nél tuti így van

2011. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

én is úgy tudtam eddig, hogy az 1-es a legkisebb méret (nem koraszülött, az talán most már nem lesz :))

2011. szept. 18. 13:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Max egy csomaggal vegyél 1-es pelust, de ha 3 kg feletti babád lesz, szerintem egyet sem. Alig vártam hogy elfogyjon az egy csomag a 3600-al született babámnál. A kórházban is 2-es Liberót adtak minden babára, sokkal kényelmesebb nekik, könnyebb feladni, többet bír.

Köldökvédés szerintem felesleges, elsőnél olyat vettem, most nem, semmi különbség nem volt a köldökükkel.

2011. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!