Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy készítitek a főzeléket?...

Hogy készítitek a főzeléket? A védőnő azt mondta, hogy adjak a zöldséghez olajat és kukoricalisztet.

Figyelt kérdés

szerintetek?

milyen olajat? és pontosan hogy kell elkészíteni így a főzeléket?


2009. ápr. 23. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne az egy kis törtkrumplival is.
2009. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem írod, mennyi idős a babád, olyan 10 hós kortól már lehet rántással is készíteni a főzit. Ha nincs lisztérzékeny, akkor sima liszttel, ha van, akkor kukoricaliszt jó, szerintem erre gondolhatott a védőnőd. Hogy csinálj rántást hozzá kukoricalisztből és olajból. Én sima napraforgó olajat szoktam tenni bele, az olíva kissé drága. De ha nem akarod még rántani vagy kisebb a babád, akkor valóban krumplival is sűrítheted a főzelékjét. 11 hós kislány anyukája.
2009. ápr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
8 hónapos a babám. azt mondta a védőnő, hogy azért kell a k.liszt, hogy legyen kalória a főzelékben.
2009. ápr. 23. 12:58
 4/8 A kérdező kommentje:
tehát a sima étolaj jó, amit mi is használunk a főzéshez?
2009. ápr. 23. 12:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, jó a sima étolaj is. Utolsó voltam.
2009. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig olivaolajat használok az ő főzijeihez. Deha a babád evett már glutén tartalmú dolgot, ehet sima lisztet is pár hónap múlva. Én mindig krumplival sűritettem a hamijait. Most múlt 11 hós és a napokban adtam neki rendes rántásos főzit. Szerintem eddig is jutott elég kalóriához, mert a súlyával soha nem volt probléma.
2009. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jó minőségű étolaj, vagy olivaolaj, nekem azt tanácsolta a védőnő. én floriolt használok a főzéshez, ő azt mondta, hogy az teljesen jó a babának is. én kukoricalisztet nem szoktam bele tenni, egy kis tápszert viszont igen, mert magában nem hajlandó tápit inni, viszont a doki szerint még napi egyszer legalább kell neki a tápszer is. így 50 ml vizhez teszek 3 kanál tápszert, és azt beleteszem a főzelékbe. igazából nem sűríti be a főzeléket, nálam általában az a gond mindennél, hogy túl sűrű, mert én szinte minden főzihez krumplit is teszek.
2009. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a babám súlyával nincs gond. viszont nem eszik meg egy teljes adagot a főzelékből.
2009. ápr. 23. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!