Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok Tesco-s lila...

Használtok Tesco-s lila csomagolásu 3-6 kg-ig valo pelenkát? Mi a vélemény rola?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kis méret még jó, de nekünk később kifolyt belőle a kaki és éjszaka is átázott. Mi Liberot használunk:)
2009. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk bevált.Sztem vegyél egy kissebb csomagot és próbáld ki.
2009. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2 évesnek megfelelt a nagyobb méretű is. Amikor sokat ivott egy nap, akkor bármilyen márkájú pelus volt rajta, sűrűn kellett cserélni, hogy ne történjen baleset. (amikor beteg volt, rákapott a teára és rendszeresek voltak a beázások a márkás és kevésbé márkás pelusokban is). Szerintem érdemes kipróbálni. Ha nem jön be, elhasználod napközben, éjszakára pedig adsz rá a bevált márkából.
2009. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi a 9-18-kg-ig méretet használjuk most és nagyon bevált!!!!!! Ez az egyetlen amiből még éjszaka sem folyik ki. Na de látod embere válogatja, kinek a pap kinek a papné. Míg nekünk tökéletes másnak nem jó! Mi is probáltuk már a liberót is de nem volt olyan jó mint a Tesco-s. Egy próbát megér!
2009. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 4,9 kg és ilyen pelenkát használok. Nagyon meg vagyok vele elégedve, szinte sosem történik baleset.
2009. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nappalra mi is a Tescosat használjuk csak már a 4-9 kg-ig,nálunk bejött.Éjszakára Huggist v. Liberót használok,jól bírja a pisit simán kibír 10-12 órát.Most hétvégén akciós lesz! próbáld ki.
2009. ápr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg azzal jarsz a legjobban, ha veszel egy kisebb kiszerelest es kiprobalod. Mi kulfoldon elunk, Huggiest hasznalok mar a baba szuletese ota. Amikor eloszor hazalatogattunk nem talaltam meg az otodik uzletben sem Huggiest, igy vettem lila Tescosat, mert sokan dicsertek. Mint ahogyan a Liberot is, csak az draganak tunt.

Hat, en egybol nagy csomag Tescosat vettem, korabban ket honap alatt osszesen nem mostam annyit a fiamra, mint akkor ket het alatt... Egyebkent napi ot peluscsere van, mert ejszaka alszik vegig, akkor volt olyan, hogy ejszaka is ketszer kellett kompletten atoltoztetni, mert nyakig pisis volt. Nappal ugyanez, rengeteg pelus fogyott igy egy nap, napkozben 2-3 ruhacsere is volt. De nem volt szivem kidobni a tobbi pelenkat, gondoltam, hogy elhasznalom addig, de anyukam megunta az allando mergelodesemet is es nemtom hova, de egyik reggelre eltuntette a maradek tescos pelust es hozott egy Liberot. Nah, az azt koveto ket hetben osszesen volt egy atazas hasmenes miatt, majd visszatertunk a Huggies-ra.

Hozzateszem, hogy mi a Pampers-szel is ugy jartunk, mint a lila Tescossal, felolem fel arra is akciozhatjak, akkor sem merem megvenni.

De sok babanal bejon, epp ezert kell kiprobalni minel tobbet (lehetoleg kis kiszerelesut).

2009. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is nagyon bevált. Én a pamperssel jártam meg, én akkor öltöztettem a gyereket naponta kétszer. A lila tescos hasonló, mint a libero. Nekünk éjszaka is kibir 10-12 órát. Arról nem is beszélve, hogy az ára is jobb. Pont most lesz leakciózva, azt hiszem holnaptól.
2009. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , kiprobáljuk .
2009. ápr. 21. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!