Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól nem kell...

Hány hónapos kortól nem kell zokni éjjel a babáknak?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hós, eddig mindig olyan rugiban aludt, ami lábfejes volt. Mosta dnék rá már lábfej nélkülit, mert olyanok vannak, de kell hozzá zokni? Néha lerúgja magáról a takarót.
2009. ápr. 20. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én mindig adok rá amióta lábfej nélküli pizsibe alszik, lehet hogy butaság, de néha még az én lábam is fázik.Persze ha nagy meleg lesz már elhagyom én is.A fiam 11 hónapos.

2009. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én adnék, vagy hálózsákba altatnám.

De én is azért adok éjjelre lábfejes rugit lányomra, hogy ne kelljen zokni rá. 10 hós

2009. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom lassan 20 hónapos, de télen mindig lábfejes plüss tipegőben aludt+hálózsák, most pedig sima pizsiben, zoknival+hálózsák. Én 28 éves vagyok, de a legnagyobb nyári melegben is húzok vékony cérnazoknit, nagyon fagyos vagyok! :-) Ja, 7 hónaposan a lábfejes tipije alá még húztam neki zoknit télen, pedig hálózsákban aludt már akkor is.

Üdv.

2009. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Flane pizsit adtam rá és 1 ora mulva nem találtam a zokniját,ki is takarozik.Én lábfejes nadikat adok rá.
2009. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a fiaimra mindig adtam, hacsak nem 30fok volt a lakásban. Az ő keringésük (sem) olyan fejlett, hamarabb kihülnek. Amikor viszont a lakásban is meleg van, tombol a kánikula, akkor persze felesleges. Olyankor csak az üzletekben adtam, a légkondi miatt.
2009. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok fázós,a babám sem(11 hós)ezért én nem adok rá zoknit,pedig lábfej nélküli cuccban alszik.De nem vagyunk egyformák.
2009. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 7 és fél hós. Esténként azért lehül a levegő, akármilyen meleg van most napközben, azért adok rá este vagy zoknit, vagy lábfejes pizsamát. 25 fok fölött éjjel szerintem elég a takaró a lábára. Te dönts el milyen a "klíma" nálatok.

Üdv.

2009. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom két éves elmúlt, de még adok rá éjjel zoknit.

Bár éjjel sokat kitakarózik, sőt nem sokat, hanem szinte egész éjjel. Úgyhogy én amúgy is jobban felöltöztetem, nehogy megfázzon éjjel.

Nálunk éjjel 19-20 fok van max.

Én úgy gondoltam, hogy inkább legyen rajta mint nem!

Néha én is veszek fel ha fázik a lábam.

Persze nem vastagot adok rá, hanem olyan normált.

2009. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én még soha nem adtam rá!!!
2009. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!