Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos a babám, és minden...

2 hónapos a babám, és minden nap csuklik. Mivel tudok ilyenkor segíteni rajta?

Figyelt kérdés
2008. márc. 8. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Én úgy tudom, hogy ha ráteszed a melledre, elmúlik nála. De ilyen alapon, cumi(?) is megteszi egy pár percre. Nem akarok butaságokat írni, hátha van, aki jobban tudja nálam...:-))
2008. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
a CUMIRA PÁR CSEPP CITROMLEVET CSEPEGTETSZ ÉS ATTÓL ELMÚLIK.NEKEM MINDÍG BEVÁLT A BABÁMNL,2CSEPP CITROMLÉ
2008. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Az én babám 1 hónapos, nekem is mindig csuklik. Nem tudom mit lehet csinálni, de ez normális. Citromlevet ne adj, főleg, ha szopizik!!!!
2008. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, ilyenkor cicire (cumisüvegre) kell rakni egy kicsit, mert ahogy a légzése megváltozik a szopástól, el fog múlni. De az is jó, ha hagyod kicsit sírni :o(
2008. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is miindig azt mondják ittas meg vmivel lehet szopiztatani akát kicsit babateáztatni javaslom:kamilla és édeskömény ezek még a hasfájásra is jók.Legalábbis nálunk eddig jó
2008. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rakd cicire, talán segyt, de állítólag őket még ilyenkor nem zavarja. (Lehet benne valami, az én fiam is sokat csuklott, de sosem sírt miatta, pedig ebben a korban csak így tudta volna jelezni)
2008. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, mit lehet tenni, de citromlevet ne adj neki, a doktor nénink azt mondta, hogy légzési görcsöt okozhat a citromlé. Mi kis teát szoktunk neki adni, vagy csak simán hagyjuk, hogy elálljon magától.
2008. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!