Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi folyadékot kell innia...

Mennyi folyadékot kell innia egy 9 hónapos babának? Már eszik főzeléket és még szopizik is.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyit kell innia de én kaja után mindig megkinálom innivel is örülök ha egy nap megiszik kb.1.5dl teát vagy vizet
2009. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan 500 ml körül jó,de sajnos nem minden baba iszik ennyit,ebben benne van az anyatej is,tápszeres manóknál meg a tápszer is.

Kislányom tápszeres,ő abból egy nap eszik kb. 400 ml-t,és külön folyadékot 150 -200 ml-t,ha ez tea,ha csak víz,akkor van hogy 100 ml-t.

2009. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 9 hónaposan minden főzelék, illetve szilárd étkezés után szívesen ivott kb. 120-150 milit (teából). Emellett még 4-szer szopizott is.
2009. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. ápr. 20. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!