Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babámnál fehér hajszál...

George70 kérdése:

7 hetes babámnál fehér hajszálakra lettem figyelmes mire utalhat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy osszul láttad, és inkább kezd kiszőkülni?:)

Egyébként nem tudom, még erről nem hallottam, de hátha más vki...

2011. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy annyira világos a haja, hogy fehérnek látod?

Az én kisfiam fekete hajjal született, de voltak benne világos szőke szálak is (én szőke hajú vagyok, az apja nagyon sötét barna hajú), először én is fehérnek láttam, azért kérdezem.

Ha meg tényleg fehér, esetleg arra utalhat, hogy ott kevesebb a pigment, de ez a haja úgyis "elmegy", szóval majd a "maradandó" haját érdemes nézegetni.

2011. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyik kisfiamnak hátul a tarkójánál volt (van) egy ősz tincse. Anyám is úgy született :-))) Úgy látszik tőle örökölte (bár rajtam nem látszik ilyen...)
2011. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5 hónapos fekete hajú kislányom hajában is van egy szál ősznek tűnő hajszál. Nem foglalkozom vele, ott van és kész. :)
2011. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
6%
Hipózd ki a fejét, attól mindene fehér lesz és nem fog zavarni az a pár fehér hajszál. Wazééé
2011. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy akkor alakul ki Ősz hajszál ha szülés közben valami "trauma" éri! :(
2011. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A korhäzi szobatärsam ferjenek elöl volt egy feher tincs a hajäban mert ott pigment hiänyos a kisfiuknak ugyan ott lett egy feher tincs!Azt mondtäk nekik ezzel nem lehet semmit csinälni de baja nincs töle!
2011. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
"Hipózd ki a fejét, attól mindene fehér lesz és nem fog zavarni az a pár fehér hajszál. Wazééé" - te tapló büdös bunkó, mi az anyádnak jössz ide másokat felidegesíteni?
2011. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!