Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszeres kanalakat ti...

A tápszeres kanalakat ti megtartjátok?

Figyelt kérdés

Van már rengeteg belőle, ezzel keverem a teáját is, ezzel keverem össze a tápszert, és nem cumisüvegben rázom.

Amikor a tápszert készítitek, a melegtől nem ragad rá a kanálra? 5 kanál után mindig újat veszek elő, mert rátapad. Nincs ennek valami trükkje?:)

Még egy kérdés: kell sterilizálni a tápszeres kanalat is?

Előre is köszönöm, ha írtok!


2011. aug. 23. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos a lányom.Én sosem sterilizáltam, és nem is tartottam meg őket.
2011. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tartottam meg belőle.Nekem nem ragadt rá sose mert én nem azzal kevertem össze,én összeráztam.Én megmelegítettem a vizet bele öntöttem a cumisüvegbe,beleraktam a tápszert és jól összeráztam.Utána forró vízzel elöblítettem a tápszeres kanalat.Minden dobozhoz új kanalat használtam.1 éves koráig kapott a kislányom tápszert,én mindig így csináltam.
2011. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megtartom, de minek....?! Nem sterilizálom csak tiszta vízzel elöblítem rögtön hazsnálat után. Mindig rátapad a tápszer a gőz miatt. Szerintem nincs rá praktika amíg a meleg vizbe kell tenni a tápszert.
2011. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sterilizálást mindig is túlzásnak tartottam. Soha semmit nem sterilizáltunk, max lemostunk mindent! A gyerek meg halál egészséges, úh én nem csinálnám másként! Se allergia, se asztma. Kell annyi baci, amennyi a vízről meg a levegőből rákerül.
2011. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam majdhogynem hidegen itta a tápszert, és most a tejitalt is úgy szereti. Így nálunk a gőz "nem játszik", nem ragad rá a kanálra (ráadásul így hűtögetni sem kellett soha az elkészített kaját, illetve a tápszerét nem azzal a kanállal, hanem tejhabosítóval kevertem össze, hogy ne legyen csomós).

Viszont minden elfogyott doboz után eldobom a kanalat is, és ahogy kibontom az újabb dobozzal, azzal az új kanállal szedem ki a tápszertartó dobozomból a port.

2011. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is gyűlik...

Én beledobáltam a tejpépes, gabonapépes dobozokba, azokkal adagolok a gyümölcsbe, főzelékbe.

Legfeljebb később jó lesz játszani, vagy kuka.

2011. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én fűszereknél is befogtam őket.
2011. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket! Eszembe sem jutott, hogy a tejpéphez is lehet használni, a fűszeres ötlet is nagyon jó!

Minden jót nektek!

2011. aug. 24. 12:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!