Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiam egy hete...

9 hónapos kisfiam egy hete mindenhol feláll, ha megfogom a kezét, elkezd lépegetni. Nem korai még?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is!!!
2009. ápr. 16. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
én sose fogtam meg a kezét h lépegessen...ő ment magától 9 hónaposan bútorokba kapaszkodva.mindennek eljön az ideje
2009. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én fiam is ilyen korän kezdett kapaszkodni,egyedül felällni butorokat megfogva stb.nemkorai ha a babära nincs eröltetve,és magätol akarja,csinälja.hagyd nyugodtan!ügyes,gyorsan ér:)
2009. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem korai, orulj neki, hogy ilye ugyes a babad. Ha egyedul csinalja, akkor mar eleg eros az izomzata es a csontozata, hoy lepegessen, ha fogod a kezet.
2009. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kiságyban ő is körbemegy a rácsba kapaszkodva. Igazából ma próbáltam csak ki, mi van, ha megfogom a kezét, ha feláll. Nem akarom eröltetni.
2009. ápr. 16. 13:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai. Az én kisfiam 7 hónaposan állt fel, és 8 hónaposan már a bútorokba kapaszkodva lépegetett, és 10 hónaposan elindult egyedül. De a kezét én soha nem fogtam, mert ha ezt megszokja, akkor görnyedhetsz vele hónapokig, amíg el nem indul egyedül.
2009. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!