Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam hozzá?...

Hogyan szoktassam hozzá? Kislányom 8 hos mult és szeretném, ha a teát csörös itatobol inná...most cumisüvegből kapja.

Figyelt kérdés

Kaptunk szilikonos csörös itatót- nem kemény műanyag az ivos része.

Tápszeres és azt is cumisüvegből eszi- ez maradna- szilárdat szépen etetem vele kanlállal.

Tehát, hogy lehetne átszoktatni?


2009. ápr. 16. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Add oda neki. Neki kell rájönnie, hogy hogyan működik. Ne aggódj előbb-utóbb minden gyerek rájön.
2009. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Odaadtam és vmennyi jott is neki belőle, csak felismeri, hogy ez nem a megszokott dolog és utána elforgatja a fejét...de majd kitartoak leszünk...
2009. ápr. 16. 09:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Add a kezébe. Hadd próbálkozzon vele ő. Ezek azért jók, mert nem folyik csak úgy ki belőlük a folyadék, tehát hurcolászhatja és akkor iszik belőle amikor akar.
2009. ápr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!majd probálkozunk:)
2009. ápr. 16. 10:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy segíteni nem tudok, de épp mi is ezzel a problémával (is) küzdünk. Nekem az a gondom, hogy adom én Neki a csőrös poharat, de nem érdekli és inkább nem iszik. Félek, hogy baja lesz, ha nem iszik.... Meddig próbálkozzak, mikor kínáljam meg cumisüvegből, ha nem akar inni? Az én lányom 11 hós.
2009. ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom én is gondolkozom, mert ma még a tápszeren kivül az én lányom sem ivott teát- pedig szokott inni... de nem kell neki igy. Persze annak örül, hogy játszhat az üveggel- mert a többivel nem hagytam játszani-kifolyt.-

De szerintem délután adok neki cumisüvegből inni...

Sok szerencsét Nektek is!

Ha vmi beválik megirom és viszont kiváncsi vagyok, hogy hogy alakul nálatok!

2009. ápr. 16. 12:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen korában én is ezzel küzdöttem , de nem fogadta el és két hét alatt megtanult rendes pohárból inni úgy, hogy a végére egy csepp se ment mellé. Nekünk így a csőrös pohár kimaradt, de örülök is neki, mert abból nem akartam gyümilevet adni, nehogy baja legyen a fogának, a pohárból pedig szépen megissza
2009. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ Neked is!
2009. ápr. 17. 06:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!