Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik autós játékot vennéd...

Melyik autós játékot vennéd kisfiadnak, ha autóimádó lenne?

Figyelt kérdés

Kisfiam szülinapjára szeretnénk venni autókkal kapcsolatos játékot, mert imádja őket. Te melyiket vennéd meg és miért, illetve esetleg megvan-e a kisfiadnak és mi a tapasztalat vele? (az árát most kérlek, ne nézd):


[link]


vagy

[link]


2011. aug. 21. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mennyi idős a kisfiad?

Nekem az első jobban tetszik, a második az már túl nagy szerintem. Az enyém is imádja őket, de a másodikat magasnak tartom, meg az valamiért nem tűnik olyan masszívnak. Szerintem könnyebben el is dől.

Én az elsőt választanám.

(ez függ attól is, hogy hány éves a gyerek, az enyém 3, így Én ezt a korosztályt vettem figyelembe)

2011. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk van olyan, mint az első link.

Utálom, szétesik állandóan, egyáltalán nem stabil, inog össze-vissza.


Másodikat nem ismerem, de az oviban ilyen van:

[link]


Ez bírja a strapát, inkább ezt ajánlom.

2011. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Még jobban is néz ki az amit a 2.linkelt! :D

2011. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk a fiam születésnapjára egy wader 6,1 méteres pályát, mert gondoltam, majd mindig bőítjük neki, stb. Nem rossz, de nagyon nagy helyet foglal. Én az emeletes wader pályákat javaslom, ha bejön a gyerkőcnek, azt bármelyik ugyanolyan márkával lehet bővíteni pár ezer forintból. És egyébként nagyon strapabíró is.
2011. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget! Kisfiam 2 éves lesz. Akkor megnézem a Wadereket. Nem gondoltam volna, hogy inog az az első, jó, hogy ilyen tapasztalat is volt, ha belegondolok, tényleg inoghat. Pedig a vásárlók kedvencéket van jelölve.

Még egyszer köszi! Szép estét mindenkinek!

2011. aug. 21. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!