Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bio Köles golyót (extrudált)...

Bio Köles golyót (extrudált) leaprítva lehet adni a 7 hós kislányomnak? És a csirkemájat simán vízben megfőzitek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

igen és igen :)


lehet kapni sima biokölest, illetve kölespelyhet is, ezek jobbak.

2009. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább bio köles pelyhet vegyél,azt nem kell aprítani,de van rizs pehely is,az is glutén mentes.A csirke májat megmosom,pici darabokra vágom és sima vízbe főzöm meg.Hamar kész van,ha ketté tötsz egy darabkát látod,hogy jó-e már.Én a krumplival együtt szoktam főzni.Egyszerre teszem fel.Hasfogó lehet a máj,érdemes aznap szilvát adni gyüminek.(én legalább is ezt tapasztaltam,de a szilva rendbe tette).
2009. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Én épp ma adtam a kisfiamnak bioköles golyócskáknak a negyedét. Teljesen jól elvolt vele. Olyan édesen elnyamnyogta.:)

2009. ápr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Aranyosak vagytok!Ezt a köles pehelyt bio boltban lehet kapni?Csak mert vidéki vagyok:):)Szóval itt nagyon nincs Bphez hasonló nagy biós üzlet választék:)

A bio kölest illetően arra gondoltam amit boltokba,tesco spar,rossmann stb zacsiba lehet venni!ÉS ez sós ha jól emlékszem:(akkor ez kilőve?

2009. ápr. 16. 09:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyógynövény boltokba is szokott lenni ,vagy drogériákba is.Vehetsz rizsdarát is.Ez ugyan olyan mint a búzadara és úgy is kell elkészíteni.
2009. ápr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a dm-ben kapható alnatura kölespelyhet szoktam venni vagy sparban zacskós kölest, ezek teljesen natúrak. Kölesgolyót is eszünk néha, az sózott picit.

(1.)

2009. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!