Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nuk etetőcumik számozását nem...

Nuk etetőcumik számozását nem értem?

Figyelt kérdés

Milyen Nuk etetőcumit vegyek AR-es tápszerhez? Széles szájú cumisüvegünk van, 2-es M-es tejest használtunk eddig, de tartok attól, hogy ez a sűrű tápszer nem fog átmenni rajta. Egyébként hogy vannak ezek a Nuk-os cumik számozva? Nem értem, S, M, L, és még 1-es, 2-es, meg tejes, teás, többféle megjelölés egy cumihoz? Biztosan én vagyok amatőr, de Aventről váltottunk a Nuk First Choice-ra, és az Aventnál csak simán számok voltak: 1,2,3... A teát melyikkel kell adni? 7 hós a kisfiam.

Előre is köszönöm, ha válaszoltok!


2011. aug. 20. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az 1-es 2-es a cumi méretére vonatkozik, az S M L pedig A lyuk méretére.
2011. aug. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és a teát az S-essel kell adni, a sűrű tápszert pedig próbáld meg a legnagyobb lyukúval. A 2-es van talán 6 hónapos kortól, az 1-es előtte. (de ez már nem biztos, nem emékszem pontosan)
2011. aug. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor a sűrű tápszer megy a 2 L-es cumival, a tea pedig a 2 S-sel.
2011. aug. 21. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!