Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes Babán cuminak használj...

3 hetes Babán cuminak használja a cicimet. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

3 hetes Babán cuminak használja a cicimet. Valamikor éhes, akkor eszik, de általában fél-óránként akar cicire menni, mert sír. Szóval cicire teszem, elalszik és alig szív, majd amikor teszem a helyére felsír és újból kezdjük az egészet.

Ez mitől lehet?

Ha a mellemet megnyomom jön belőle tejcsi, így tudna enni szerencsére.


2011. aug. 20. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
ne engedd neki, ha cicin slzik el, gyorsan cseréld ki a cumira és ugy tedd az ágyába, én jol megjártam, mindennap orákig cicizett az ölemben egész nap kézben volt, mert én nem akartam cumit adni aztán beláttam hogy kell, azota 4 honaposa kora ota cicin elaludt és gyors cumi kicselezve és ágyába . most már nem cicizik de a cumi csdak éjszaki alváshoz kell egy éves.
2011. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a cici megnyugtatja és ezért kel fel amikor próálod lerakni aludni. csak addig hagyd a szájába amíg tényleg szívja,utána ha sír is vedd el tőle,mert nagyon ráfázol ha csak így fog tudni elaludni..
2011. aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Túl kicsi még. Cumit azért nem szívesen adnék Neki, mert azt mondják, hogy ha rászokik azt máshogy kell cumizni, mint a cicit és nem biztos, hogy a cicit utána elfogadja.

Mennyi idős koráig cicizett mindennap órákig?

Ha leteszem addig alszik, amíg gondolja, hogy ott a cici és jár a szájacskája álmában.

2011. aug. 20. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is hasonló volt. :)

Őnála 1-2 óráig tartott egy szopi, mert szeretett rajtam lógni. Én nem bántam, így tudtam pihenni. Fekve szoptattam, mindkettőnknek jó volt így. Rengetegen lesajnáltak, azt tanácsolta szinte mindenki (orvos, védőnő, ismerős tapasztalt anyukák), hogy ne hagyjam rajtam annyi ideig, max. 20 percig. Nem hallgattam rájuk, mert tudtam, mindig eszik, csak néha cumizgat is.

Aztán jött egy fordulat, olyan 5 hónaposan, és azóta max. 5 perc alatt végez, kivéve a reggelit. :) Igaz, én nem adtam neki vizet sem, gyakran sziopik, kb. 1-1,5 óránként. Tökéletesen megvagyunk!

2011. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!