Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pénzből újítjátok a...

Mennyi pénzből újítjátok a baba ruhatárát őszre? Honnan szerzitek be az új darabokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 12:03
 1/7 A kérdező kommentje:
És miből mennyit vesztek? Köszi. 7 hetes baba anyukája
2011. aug. 18. 12:05
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bodykat, pizsamát, zoknit, harisnyát újat veszek, lesz egy "elmenős" szép ruhája a lányomnak, a legtöbb ruhát pedig aukciós oldalról veszem használtan, olyat ami még szép állapotú. Az ár változó, hogy mennyi lesz a vége nem tudom, apránként már most elkezdem a beszerzést.
2011. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most kezdek vásárolgatni neki.Scamp webáruházban vettem az újakat,de ugyan úgy megveszem a turis,használt dolgokat is neki.Szerencsére már 7 hónapos és nem olyan gyorsan nő mint pár hetesen.:)Nem szoktam sokat venni egyszerre,mert már jártam úgy,hogy nem volt rajta és kinőtte annyi ruhája volt.Méretenként úgy 10-15e Ft
2011. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem az aukciós oldalakat. Még a várandóságom alatt vettem egy-két dolgot ilyen oldalakon a lánykámnak, bár a ruhákkal nincsen semmi baj, postaköltséggel együtt nekem kicsit drága.

Van a városban egy baba használt ruha bolt, ott szoktam inkább körül nézni, vagy a tescoban, a gálában, a kikkben fogok vásárolni őszre. Van még 2 kuponom, így a C&A is szóba jön az ősszel.

De hogy mennyi lesz a vége azt nem tudom, de nem fogom most sajnálni a ruhákra a pénzt, mivel nincs kedvem mindennap mosni.

2011. aug. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm kislányától megmaradt ruhákat vettem át+ tescóban vettem bodykat és rugikat. Valamint használt bababoltban is vásároltam. Eddig kb. 20ezer Ft-ot költöttem. Még téli overált és kabátot, valamint 1-2 sapkát kell vennem.
2011. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Scamp, Brendon, Zara, általában ezekben az üzletekben vásárolunk. Nem tudom, hogy mennyi lesz, nem egyszerre szoktuk megvenni a ruhákat. Ja, a Tescoban is vettem pár bodyt, meg egy eszméletlen édes bőrdzsekit:)
2011. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretek babaruhákat turizni,nagyon jó minőségűek,és szinte vadi újak.Anyaguk is sokkal jobb,mint némelyik boltinak.persze ki kell fogni,az összeg változó,attól is függ,hogy kilós vagy darab áras a cucc.
2011. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!