Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan mossätok 19 honapos...

Hogyan mossätok 19 honapos babätok fogät?

Figyelt kérdés
Kislänyom nem akar egyedül fogat mosni,csak a fogkremet nyalja le a fogkeferöl.14 foga van.Ha probälok segiteni,annak csak siräs a vege.Most este olyan törtent,h megfogadtam,soha többet nem segitek neki.Annyira sirt,h teljesen ellilult es kihänyta a täpszert a delutäni uzsonnäval együtt.Nagyon rosszul erzem magam,de megis mit tehetnek?Hagyjam,h elromoljanak a fogai??Ez mär igy megy a legelejetöl fogva.
2011. aug. 17. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20 hónaposa fiam,ugyanez a helyzet.este megmosom neki,akár sír,akár nem.
2011. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én is sírás közepette mosom,de csak ha jön a foga.ha nem,akkor el tudom mondókákkal,énekekkel terelni a figyelmét.beszéltem múltkor a fogorvosommal,hogy nem hagy -e benne negatív nyomot,ha erővel mosom a fogát,csak nevetett rajta,azt mondta,hogy ő azt szokta mondani a kisfiának,hogy sírjon csak,legalább jobban hozzáfér.most a 4 nagyörlő egyszerre jön a fiamnak,egyszerűen nem engedi,hogy megmossam neki két napja.remélem hamar áttöri,mert nem akarok fekete fogacskákat
2011. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)!Hät igen,en is ugyanigy vagyok vele,h nem szeretnem a feketek lennenek a fogai.Eddig minden fogmosäs utän azzal nyugtattam magam,h ha majd nagyobb lesz,megköszöni majd,h milyen szep hofeherek es egeszsegesek a fogai.de ez a hänyäs most nagyon megviselt lelkileg...
2011. aug. 17. 20:14
 4/11 anonim ***** válasza:
második vagyok.elfelejtettem,hogy egyszer már nekünk is volt hányás,egyszer meg majdnem elájult.nem vett levegőt,annyira ordított,fújni kellett meg hideg vízzel lemosni.ne legyen lelkiismeret furdalásod
2011. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fekete fogak? De ezek kihullanak, tejfogak nem?
2011. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolso!Kihullanak persze...na de mikor?jo pär ev mulva...
2011. aug. 17. 20:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet, csak nálunk vagy ráharap a fogkefére, hogy se ide se oda nem tudom huzigálni, vagy összepréseli a száját, hogy ne tudjam bedugni a fogkefét :(

Most annyit tudok tenni, hogy ráteszem a fogkrémet és ő elrágcsálja, néha átügyeskedem a másik oldalára, hogy ott is rágcsálja kicsit... Hátha használ valamit.


Ja különben egy ideig működött, hogy két fogkeféje van, az egyikkel ő mosott fogat, a másikkal én. De most kb egy hete nem hagyja, na persze nehogy azt hidd hogy azelőtt rendesen tudtam mosni.. Próbálkoztam.

Megint egy ideig az működött, hogy mondókáztam meg énekeltem neki. De jelenleg ez sem jó.

Ha valakinek van ötlete én is nagyon örülnék neki!

2011. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az vált be (19 hós ő is), hogy én mosom az ő fogát, ő pedig az enyémet. A kádban ül, tehát éppen jó kedvű, pancsi + minden, annyira nem is fáradt, szóval így játszunk.
2011. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én 21 hósom rágcsálja is a fogkefét, de hagyja is , hogy mossam. Már...

Nekünk az ismert Süsü betétdal vált be. Emlékszel erre? "Körmöm negyven, fogam húsz, ne nézz rám, mert megvakulsz. Vicsorít a fogam, ááá (itt jön a fogmosás), bújj gyorsan az ágy alá!" Közben persze ment a hadonászás a fogkefével.


Próbáld ki, hátha neked is bejön!

2011. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ma akartam kiírni én is. Nem engedi nálunk sem. Én azért nem szoktam úgy csinálni, hogy sírjon. Mindennap próbáljuk, majd csak sikerül egyszer rávenni.
2011. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!