Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher Price "nőjjünk együtt"...

Fisher Price "nőjjünk együtt" Pihenőszékről vélemények?

Figyelt kérdés

Ez lenne az:

[link] storetype=webstore&store=-1&pageno=2

Ajándékba vinném, és szeretném tudni, hogy mi a véleményetek róla. Tényleg lehet újszülött kortól használni? Mennyire rezeg? Saját tapasztalatokra lennék kiváncsi. Köszönöm.


2011. aug. 17. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk ilyen van, mi nagyon szeretjük. A fiam 23 hós, ő feltámasztva használja, a lányom 3 hós, első naptól kezdve használom. Majdnem vízszintesre dönthető. A rezgése elég markáns, a lányom például nem nagyon szereti, Az oldalán lévő behajthatós játékok nagyon jók, a rúdra más játékokat is fel lehet rakni. Nekünk tehát bevált.
2011. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szívből ajánlom.

Pár hetes volt a Kislányom, amikor megvettük. Borzasztó hasfájós volt, és nagyon jó szolgálatot tett a hinta és rezgő funkciója. Nem rezeg abszolút dúrván.

Később etetőszékként is funkcionált.

Jelenleg 17 hónapos a Kislányom, és napi szinten használjuk. Ha felmosok, akkor belekötöm, és abból nézi a mesét, sőt mostanában rákapott, hogy lökdössem nappali alvás előtt, és úgy alszik el (jön a foga és nagyon szenved és pár napig így aludt el, és most rákapott)

Ha ketten vagyunk itthon, akkor bekötöm és jön nézni ahogy tusolok, és még sorolhatnám.

Sokan írták itt, hogy ha már nagyobb kifordul belőle, meg hasonlók. Nagyon stabil, és tény, hogy az én kicsikém és szeret beleállni, de még soha nem esett ki belőle. Szerintem nagyon jó, mutatós kis találmány.

Nagyon tetszettek az elektromos hintázósak, de utólag nem bánom, hogy ez választottuk, azt már nagyon rég nem tudnánk használni.

2011. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen imádta a kisfiam,nekem egy baj volt vele.Sajnos nincs hordozófüle és ezért nehéz ide oda cipelni.1 hónapos volt a kisfiam mikor megvettük neki igaz a rezgöt nem szerette ,mindig sirt mikor bekapcsoltam.Pedig szerintem nem nagyon lehetett érezni.De mivel minden baba más ezért nem lehet ezt figyelembe venni.Öszintén ha mégegyszer kellene vennem nem ezt a fajtát venném.
2011. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!