Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is esett már le a...

Másnak is esett már le a babája az ágyról vagy valahonnan?

Figyelt kérdés

Hogy történt?

Nekem úgy esett le,hogy ott álltam mellette és csak egy pillanatra nem néztem rá.Szerencsére nem lett semmi baja.

Pont előtte nap tanult meg fordulni.


2011. aug. 16. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb leesés ilyen "egy pillanatra fordultam el"-típusú :) Nálunk először kb 14-hónaposan esett neki fejjel egy addig észre sem vett kiszögellésnek, azóta (10 hónapja) is van szegénykémnek egy kisebb bemélyedés a homlokán. Aztán másfél évesen ki akart mászni éjjel hálózsákostul a kiságyból, és fejre esett. Szerencsére nem lett agyrázkódása, sebe, de azóta, ha éjjel felébred, nem merem hagyni az ágyában, félek, hogy megint fejre esik.
2011. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már szépen ült a baba, 11 hónapos körül volt. Ültünk együtt az ágyon, a szemem le se vettem róla, egyszer csak tüsszentett, és ettől hirtelen lefordult az ágyról. De nem lett semmi baja.
2011. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

még leesni hál isten nem esett le sehonnan sem.

ha egy pillanatra elnéztem mindig ráraktam a kezemet, egyedül meg soha nem hagytam az ágyon vagy kanappén. most is pedig tud már popóval közlekedni lefele ha játszunk valahol ami magasabb, ágy, kanappé, akkor mikor elfordítom a fejemet megfogom a lábát akármiét.

2011. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Kislányom is csak forgolódott, hiába raktam vissza mindig az ágy közepére, egyszer csak legurult, pedig ketten is ott voltunk mellette. De semmi baja nem lett! (az mondjuk nagyobb sokk volt, mikor unokaöcsémre vigyáztam és ő esett le az ágyról, na mondom, ha valami baja lesz, mit mondok tesómnak.....) Arra mindig nagyon figyeltünk, hogy pl pelenkázóról nehogy leessen valahogy, az már túl magas!!! Vagy fürdetőkádból.

Persze, azóta már annyiszor leesett asztalról, kerítésről, bútorról...és még mik történnek majd!!!!

2011. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem esett le sehonnan egyik sem babakorában, csak mikor már gyerekágyat kaptak, a matracra szoktak ráesni és onnan legurulni.
2011. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kisfiam 18 honapos

14 honaposan esett le eloszor az agyrol pont neki egy kis kavezo asztalnak es lehorzsolta a homlokat. Komoly baja nem lett.

16 honaposan szaladgalt a kanapen (mar le tudott szallni ugyesen egyedul) valhogy megakadhatott es leesett. Semmi baja nem lett de azota sem szaladgal, ugrandozik rajta.

Par napja fel akart maszni a kanape hatso tamlajara de lefordult es leesett. Felhasadt a szaja de szerencsere a fogai megmaradtak.

2011. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 6-7 hónapos lehetett, amikor az ágyról leesett. És tényleg 1 pillanat volt, amíg kinéztem az ablakon. Szegény, olyat csattant a feje, úgy megijedtem, de semmi baja sem lett.
2011. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6 hónaposan történt. Addig még soha nem fordult át, hát akkor megtette. Először szerintem fel sem fogtam, hogy mi lehetett az a koppanás, csak kisfiam sírása térített magamhoz. Hát... együtt sírtunk és olyan lelkiismeret furdalásom volt hetekig, hogy csak na. Szerencsére nem lett semmi baja. Onnantól kezdve még jobban odafigyeltem rá. Múlt héten anyukáméknál esett le az ágyról, pedig ketten is figyeltek rá.
2011. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem édesanyám mesélte, hogy miután hazahozott a kórházból, egyedül vigyázott rám mindig (Ő akkor volt 17 éves). Mikor 1-2 hetes lehettem, nem tudja hogyan, de legurultam a kanapéról, aztán órákig tapogatta mindenemet, hogy nem tört-e el valamim, de semmi bajom sem lett. Bezzeg ő tovább sírt, mint én!:D
2011. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem már mindenkinél történt ilyen véletlen baleset.

Nálam is előfordult hiába vigyáztam.


4 gyerkőc anyukája

2011. aug. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!