Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell látni a babák csiklóját?

Kell látni a babák csiklóját?

Figyelt kérdés
A kisajkak ahol összeérnek, ott van, ugye? Babáknál kell valami ott látni? Mert én nem látok ott semmit a babánknak.
2011. aug. 16. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Magadnál látsz valamit? mert én magamnál sem látok csak tudom hol van.
2011. aug. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát megmondom őszintén én néztem, de annyira más mint én, hogy nem tudtam eldönteni

nekem mintha hepehupás és domború lenne ott, ahol összeér, neki meg sima, ezért nem is tudom

2011. aug. 16. 07:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Én látom a sajátomat és a babámét is!
2011. aug. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a felnőtt nőknél is van akinek látszik, van akinek nem.
2011. aug. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne hasonlítsd össze magaddal, mert te már túl vagy a serdülőkoron.Olyankor a hormonok hatására változnak a nemi szervek, nőnek, stb. Ő még egy pici baba, nem kell látnod semmit! De miért érdekel? Azért, mert nem látszik, attól még megvan neki, nem született csikló nélkül.Nekem is lányom van, de még soha nem nézegettem ilyen szögből..tisztán tartom mindig neki, és kész.Nincs kislány csikló nélkül!
2011. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!