Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti miből nem engedtek?

Anyukák! Ti miből nem engedtek?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokra lennék kíváncsi,amit a baba megszületése óta következetesen betartasz vagy betartatsz másokkal! pl: napirend, higiéniás dolgok, rokonoknak-barátoknak mit tiltasz meg a babával kapcsolatosan?
2011. aug. 15. 10:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen ezt elfelejtettem:evécs csak etetőszékben!!és alvás 8kor!!
2011. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10 hónapos a kislányom..

Saját ágyban alvás, etetőszékben evés,nincs csoki és édesség, napközben 2 alvás és 8-kor ágyba..

Ja, és minden nap friss levegő, télen , nyáron... :-)

2011. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ja, és nincs baba puszilgatás és kéz simi...mert mindent a szájába vesz :-)
2011. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
megint uccsó: mármint az ismerősök nem puszilgathatják :-)
2011. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Napirend, saját ágyban alvás, csak azt adhat más enni neki, amit mi is (nincs csoki!), kézmosás.

Amire ugrok, az a vita és a kiabálás. Nem tűröm el, hogy a családi vitákat a lányom füle hallatára intézzék. A férjemmel már az elején megbeszéltük, hogy ha vitás dolog merül fel az életünkben, akkor azt akkor tisztázzuk, ha a gyerek alszik (így kiabálás sincs :D). Mi be is tartjuk, ezért várom el ezt a nagyszülőktől is.

2011. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok az a paramami típus.Pakolhat a szekrényből ki be,mászhat a sárban,homokozóba a fejére öntheti a tele vödör homokot,ha akar mellém feküdhet aludni,ő is ehet csokit,de nem napi szinten persze, ihat azt amit akar, pakolhatja a cd-ket, nyomkodhatja a távirányítót, nézheti a tv-t stb..

Amiből nem engedek, az az evés,és az alvás,és fürdés.

Minden evésnek meg van az időpontja. Ettől nem nagyon térek el.+ valamit mindig kell ennie, ha csak 1 kanállal de akkor is.

És az alvás, szent és sérthetetlen!

Mindig ugyanakkor fürdetem,és altatom.Ebből nem engedek semmit.

6 hetes kora óta átaludja az éjszakát.

Most 15,5 hónapos.

2011. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!