Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik éjjel egy éves...

Miben alszik éjjel egy éves babátok? Megtüri még a hálózsákot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éves, és még mindig abban alszik. Egy időben zavarta, de megnyugtattam, elgügyörésztem Neki, hogy jó dolog az :)))

Még totyogni is tud benne :)

Amíg lesz a méretében, abban fog aludni :)

2011. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most, hogy nyár van nem kap hálózsákot, csak body, meg egy hálónaci van rajta, mert elég meleg van benn, de még tavasszal töltötte az 1 évet, és akkor még hálózsákot kapott, nem volt gond vele. Miért, a Te babád nem szereti?
2011. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

hát szerette és én is! csak ugye nyárra lekerült és most ugyan még ne,m adtam rá vissza, de nemtudom hogyan tudna benne pl. felállni...

habár éjjel nem áll fell a kiságyban és reggel meg levehetem róla... nagyon praktikus dolognak tartom :)

köszi ,hogy írtatok.

2011. aug. 14. 22:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Az enyém kifejezetten hálózsákmániás! :) Ja, és simán végiggyalogol benne a lakáson, nemhogy ne bírna felállni... :)
2011. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Simán feláll benne, anyukám mesélte, hogy úgy szaladtam benne, hogy utol se tudott érni. :) Úgyhogy emiatt szerintem nem kell aggódnod, megoldják. :)
2011. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én fiaim zsákban alszanak a nagy 2,5 éves a kicsi 9 hónapos.
2011. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2 éves a fiam,hálózsákban alszik,járni is tud benne
2011. aug. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam nem tűri a hálózsákot,eleinte télen abban altattam,de állandóan felkelt,mert nem tudott benne szabadon mozogni!
2011. aug. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mind 2 gyermek hálózsákban alszik...Reggel úgy bírom ahogy kotornak benne..... :)

A fiú 1,5 a lány 3,5 éves.

A lányom kéri a hálózsákot ha hüvösebb van.Szerintem attól függ mit szoktak meg.Nekem mindkettö kitakarózik éjjel.Ezért is jó a hálózsák.

2011. aug. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13 hónapos múlt a kislányom, és még hálózsákba alszik. Persze nem most. Azt mondják, hogyha már akkor is hálózsák volt rajta, amikor először felállt, akkor nem okoz gondot, mert fel fog tudni benne állni.
2011. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!