Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyermekülést vegyek a...

Milyen gyermekülést vegyek a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos, 8300 gramm és 75 centi. Még nem ül egyedül. A babahordozóból már nagyon kilóg, így itt az ideje gyermekülést venni. 2 üzletben voltam, mind a kettőben mást tanácsoltak. Most tanácstalan vagyok, hogy 0-18 vagy 9-18 kg-os ülést vegyünk.
2009. ápr. 13. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp 9-18-ast. A 0-18-as ugyanolyan, mint egy hordozó.

Nem baj, ha nem tud ülni, olyat vegyél, ami dönthető, az olyan mint egy hordozó, és be tudod kötni, úgy szépen fog ülni:-)

2009. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi 9-25kg ost vettünk a Kislányomnak akkor tettük először bele mikor stabilan ült 8,8 kg volt (már szintén kilógott a hordozóból).
2009. ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szió!

Én is - ahogyan azt az előttem szóló írta - a 9-18-ast javasolnám és igen, olyat, aminek dönthető a háttámlája. Nekünk Chicco van és nagyon meg vagyok vele elégedve, csak ajánlani tudom.

Amúgy már 11 hónapos elmúlt a kislányom, de még mindig elalszik a kocsiban menet közben, ezért nagyon jól jön, hogy dönthető az ülés. A hordozót már 8 hónaposan utálta. Mindig nagy sírás mellett tudtuk csak belekötni már a végefelé. Szerintem ne várd meg, míg nálatok is ez lesz.

2009. ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!