Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 éves keresztfiam bárányhiml...

10 éves keresztfiam bárányhimlős. A párom már volt himlős igy húsvét lévén ott ebédelt. Ugye igy nem hozhatott semmit haza? Hathós a picim. Ugye nem lesz beteg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hazahozhatta, Örülj neki, hat hónaposan sokkal könnyebben túl lesz rajta, mintha majd az oviban kapja el. Márpedig ott el fogja kapni.
2009. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Keresztfiam nagyon beteg volt, magas lázzal, kínok közt. Hogy viselné ezt el egy ilyen kicsigyerek?
2009. ápr. 12. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Haza hozhatta, hordozó simán lehet. 6´hónaposan már nem olyan veszélyes, ha elég erös az immunrendszere, még láza sem lesz.
2009. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta hogy igy nem tejed. Akkor most mi van? Tiszta ideg vagyok! Mikor jelentkezik a betegség ha elkapta?
2009. ápr. 12. 22:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes a babad? Mert ha igen, es te voltal himlos, akor o nem lesz 2 eves koraig biztos! Nekem ezt mondta a gyerekorvos!
2009. ápr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hordozó a himlönek bárki lehet. èn nem voltam himlös, és a sogorom gyerekorvos akinek pár hete volt jó pár bárányhimlös a praxisában. Mondta is hogy milyen jó hogy volt himlös, meg a párom is.Mire mondtam hogy én nem. erre mondta, akkor készüljek fel hogy most lehetek, mert ö haza hozhatta. De nem lettem az.


Az unokatesóm már 35 volt mikor a fia himlös lett, a fiunak egy napig volt láza de az sem magas, pár himlö és szinte egy hét alatt semmi baja nem volt. Az unokatesóm is elkapta és 2 hétig 40 fokos láza volt, 5 kilót fogyott, és szinte rá sem ismertél olyan szürke volt. Hihetetlen beteg volt töle.Egy gyerek pikk pakk átesik rajta, egy felnött viszont elég nehezen.

2009. ápr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nincs semmi jel, remélem igy is marad! Még nem vagyok felkészülve egy beteg bébire! Első gyerek, még egy náthától is kiborulok, nem még ettől! De némiképp megnyugtattatok a válaszokkal, köszi mindenkinek!
2009. ápr. 13. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!