Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi kenyér, vagy kifli...

Mennyi kenyér, vagy kifli féleséget esznek a 11 hónapos kisgyerekek?

Figyelt kérdés

Esténként a vacsoránkból szoktunk a kislányomnak adni hébe-hóba, mert egyszerűen kinézi a szánkból, akárhogy is előtte evett már valamit.

Amúgy van 4 foga, és elég jól tud rágni vele.

Arra gondoltam, hogy már elég nagy és a reggeli tápszer, már úgy se elég neki. Eddig mindig üveges gyümölcsöt kapott reggelire, de elfogyott és már egy ideje gondolkodtam azon, hogy ha elfogy akkor bevezetjük a szendvics reggelit, jól teszem?

Mennyi kenyérből csináljak neki reggelit, egy fél szeletre gondoltam, mert még olyan picike a gyomra?


2009. ápr. 12. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 11 hónapos a lányom és mi este eszünk a fürdés előtt ilyeneket-aztán fürdi után tápszer-, de már gondolkodtam a reggelin is. kb. fél szelet kenyeret eszik meg este, ami sajtkrémmel van megkenve, meg pici kockára vágott felvágott, sonka, sajt (kb. 10-10 kocka). Ezeket már ő rakja a szájába. A kenyeret nekem kell. Szereti nagyon és legalább tudom mennyit evett, meg ezt mi is esszük tehát le tudom mérni, mennyi lehet neki elég és laktató.
2009. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a gyors választ!

Jó, hogy neked már a szájába teszi a falatokat:).

Még várok válaszokat, ötleteket, miket lehet még reggelire adni a babáknak?

2009. ápr. 12. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is 11 hónapos, imádja a kiflit, ügyesen elharapdossa( 3 foga van). Reggelire vajas kenyeret( fél szelet) kockázok neki, mellé sonka, vagy sajt, vagy sajtos omlettet kap, de a kifli közé szoktam sajtkrémet kenni azt is szereti. vacsira mi tejpépezünk, meg szopizunk, de lehet, hogy át kell állnunk valami laktatóbbra.

Nyugodtan adhatod neki a kenyeret!

2009. ápr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszodat neked is!

Hát megpróbáltuk, most reggelire nem csúszott neki a kenyér, igaz már nem friss volt, mert szombaton vettük:(, de tegnap meg már nem lehetett kapni sehol.

Ezért gyorsan felkutattam neki az utolsó üveg gyümölcs desszertet és megkapta reggelire!

Evett már piskótát, lehet, hogy holnap reggel az lesz a reggelije, mert ma azt sütők!

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok Nektek!

2009. ápr. 13. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!